Για να σου εξασφαλίσουμε μια κορυφαία εμπειρία, στο site μας χρησιμοποιούμε cookies.. Κατάλαβα

.

Data Communication Systems Ολοκληρωμένες Λύσεις Πληροφορικής & Digital Marketing με Καινοτόμες Τεχνολογίες

Κύρια Χαρακτηριστικά των Standalone Gigabit Media Unmanaged Converters

  • 1000Base-T σε 1000Base-X Fiber Media Converters
  • Επέκταση αποστάσεων δικτύου έως 160km
  • Προηγμένα χαρακτηριστικά: Link Pass-Through, Far-End Fault, Auto-MDIX
803,00  (995,72  συμπ. Φορου)
Stand-Alone Media Converters, Unmanaged , Dual LC, Gigabit, SMF, 10 Km (32,821 ft), 1000Base-BX-D, Lifetime, Perle Systems

S-1000-S1SC10D - Gigabit Ethernet Stand-Alone Media Converter. 1000BASE-T (RJ-45) [100 m/328 ft.] to 1000BASEBX 1490nm TX / 1310nm  RX single strand fiber, single mode (SC) [10 km/6.2 miles].

 

803,00  (995,72  συμπ. Φορου)
Stand-Alone Media Converters, Unmanaged , Single SC, Gigabit, SMF, 10 Km (32,821 ft), 1000Base-BX-U, Lifetime, Perle Systems

S-1000-S1SC10U - Gigabit Ethernet Stand-Alone Media Converter. 1000BASE-T (RJ-45) [100 m/328 ft.] to 1000BASEBX 1310nm TX / 1490nm  RX single strand fiber, single mode (SC) [10 km/6.2 miles].

 

2.661,00  (3.299,64  συμπ. Φορου)
Stand-Alone Media Converters, Unmanaged , Single SC, Gigabit, SMF, 120 km (75 mi), 1000Base-BX-D, Lifetime, Perle Systems

S-1000-S1SC120D - Gigabit Ethernet Stand-Alone Media Converter. 1000BASE-T (RJ-45) [100 m/328 ft.] to 1000BASEBX 1590nm TX / 1510nm  RX single strand fiber, single mode (SC) [120 km/75 miles].

 

2.661,00  (3.299,64  συμπ. Φορου)
Stand-Alone Media Converters, Unmanaged , Single SC, Gigabit, SMF, 120 km (75 mi), 1000Base-BX-U, Lifetime, Perle Systems

S-1000-S1SC120U - Gigabit Ethernet Stand-Alone Media Converter. 1000BASE-T (RJ-45) [100 m/328 ft.] to 1000BASEBX 1510nm TX / 1590nm  RX single strand fiber, single mode (SC) [120 km/75 miles].

 

1.162,00  (1.440,88  συμπ. Φορου)
Stand-Alone Media Converters, Unmanaged , Single SC, Gigabit, SMF, 20 km (12.4 mi), 1000Base-BX-D, Lifetime, Perle Systems

S-1000-S1SC20D - Gigabit Ethernet Stand-Alone Media Converter. 1000BASE-T (RJ-45) [100 m/328 ft.] to 1000BASEBX 1490nm TX / 1310nm  RX single strand fiber, single mode (SC) [20 km/12.4 miles].

 

1.162,00  (1.440,88  συμπ. Φορου)
Stand-Alone Media Converters, Unmanaged , Single SC, Gigabit, SMF, 20 km (12.4 mi), 1000Base-BX-U, Lifetime, Perle Systems

S-1000-S1SC20U - Gigabit Ethernet Stand-Alone Media Converter. 1000BASE-T (RJ-45) [100 m/328 ft.] to 1000BASEBX 1310nm TX / 1490nm  RX single strand fiber, single mode (SC) [20 km/12.4 miles].

 

1.543,00  (1.913,32  συμπ. Φορου)
Stand-Alone Media Converters, Unmanaged , Single SC, Gigabit, SMF, 40 Km* (25 miles), 1000Base-BX-D, Lifetime, Perle Systems

S-1000-S1SC40D - Gigabit Ethernet Stand-Alone Media Converter. 1000BASE-T (RJ-45) [100 m/328 ft.] to 1000BASEBX 1490nm TX / 1310nm  RX single strand fiber, single mode (SC) [40 km/25 miles].

 

1.543,00  (1.913,32  συμπ. Φορου)
Stand-Alone Media Converters, Unmanaged , Single SC, Gigabit, SMF, 40 Km* (25 miles), 1000Base-BX-U, Lifetime, Perle Systems

S-1000-S1SC40U - Gigabit Ethernet Stand-Alone Media Converter. 1000BASE-T (RJ-45) [100 m/328 ft.] to 1000BASEBX 1310nm TX / 1490nm  RX single strand fiber, single mode (SC) [40 km/25 miles].

 

2.495,00  (3.093,80  συμπ. Φορου)
Stand-Alone Media Converters, Unmanaged , Single SC, Gigabit, SMF, 80 km (50 mi), 1000Base-BX-D, Lifetime, Perle Systems

S-1000-S1SC80D - Gigabit Ethernet Stand-Alone Media Converter. 1000BASE-T (RJ-45) [100 m/328 ft.] to 1000BASEBX 1590nm TX / 1510nm  RX single strand fiber, single mode (SC) [80 km/50 miles].

 

2.495,00  (3.093,80  συμπ. Φορου)
Stand-Alone Media Converters, Unmanaged , Single SC, Gigabit, SMF, 80 km (50 mi), 1000Base-BX-U, Lifetime, Perle Systems

S-1000-S1SC80U - Gigabit Ethernet Stand-Alone Media Converter. 1000BASE-T (RJ-45) [100 m/328 ft.] to 1000BASEBX 1510nm TX / 1590nm  RX single strand fiber, single mode (SC) [80 km/50 miles].

 

2.763,00  (3.426,12  συμπ. Φορου)
Stand-Alone Media Converters, Unmanaged , Dual LC, Gigabit, SMF, 120 km (75 mi), 1000Base-ZX, Lifetime, Perle Systems

S-1000-S2LC120 - Gigabit Ethernet Stand-Alone Media Converter. 1000BASE-T (RJ-45) [100 m/328 ft.] to 1000BASEEZX 1550 nm single mode (LC) [120 km/74.6 miles].

 

3.555,00  (4.408,20  συμπ. Φορου)
Stand-Alone Media Converters, Unmanaged , Dual LC, Gigabit, SMF, 160 km (100 mi), 1000Base-ZX, Lifetime, Perle Systems

S-1000-S2LC160 - Gigabit Ethernet Stand-Alone Media Converter. 1000BASE-T (RJ-45) [100 m/328 ft.] to 1000BASE-ZX 1550 nm single mode (LC) [160 km/100 miles].