Για να σου εξασφαλίσουμε μια κορυφαία εμπειρία, στο site μας χρησιμοποιούμε cookies.. Κατάλαβα

Data Communication Systems Ολοκληρωμένες Λύσεις Πληροφορικής & Digital Marketing με Καινοτόμες Τεχνολογίες

Media Converter S-1000-S1SC80D

2.328,25 
(2.887,03  συμπ. Φορου)
05050862
 
Αγοράστε με 1-κλικ

S-1000-S1SC80D - Gigabit Ethernet Stand-Alone Media Converter. 1000BASE-T (RJ-45) [100 m/328 ft.] to 1000BASEBX 1590nm TX / 1510nm  RX single strand fiber, single mode (SC) [80 km/50 miles].

Media Converter

Platform Type:
  • Stand-Alone Media Converters
Specialized Converters:
  • Unmanaged
Connector:
  • Single SC
Topology Type:
  • Gigabit
Fiber Type:
  • SMF
Operating Distance:
  • 80 km (50 mi)
Type:
  • 1000Base-BX-D

Χαρακτηριστικά

Eγγύηση
:
Lifetime
Κατασκευαστής:
Perle Systems