.

Data Communication Systems Ολοκληρωμένες Λύσεις Πληροφορικής & Digital Marketing με Καινοτόμες Τεχνολογίες

Media Converter SMI-110-S1SC40D

1.672,00 
(2.073,28  συμπ. Φορου)
05071082
 
SMI-110-S1SC40D - - 10/100 Fast Ethernet IP Managed Standalone Media and Rate Converter. 10/100BASE-TX (RJ-45) [100 m/328 ft.] to 100BASE-BX 1550nm TX / 1310nm RX single fiber single mode (SC) [40 km/24.9 miles]

Χαρακτηριστικά

Eγγύηση
:
Lifetime