Data Communication Systems Ολοκληρωμένες Λύσεις Πληροφορικής & Digital Marketing με Καινοτόμες Τεχνολογίες

Media Converter SMI-110-S2LC40

1.017,00 
(1.261,08  συμπ. Φορου)
05070982
 
SMI-110-S2LC40 - 10/100 Fast Ethernet IP Managed Standalone Media and Rate Converter. 10/100BASE-TX (RJ-45) [100 m/328 ft.] to 100BASE-EX 1310nm single mode (LC) [40 km/24.9 miles]

Χαρακτηριστικά

Eγγύηση :
Lifetime