Data Communication Systems Ολοκληρωμένες Λύσεις Πληροφορικής & Digital Marketing με Καινοτόμες Τεχνολογίες

Media Converter SMI-110-S2SC80

2.266,65 
(2.810,65  συμπ. Φορου)
05070992
 
SMI-110-S2SC80 - 10/100 Fast Ethernet IP Managed Standalone Media and Rate Converter. 10/100BASE-TX (RJ-45) [100 m/328 ft.] to 100BASE-ZX 1550nm single mode (SC) [80 km/49.7 miles]

Χαρακτηριστικά

Eγγύηση :
Lifetime