Data Communication Systems Ολοκληρωμένες Λύσεις Πληροφορικής & Digital Marketing με Καινοτόμες Τεχνολογίες

Media Converter SMI-110-S2ST120

2.466,85 
(3.058,89  συμπ. Φορου)
05071032
 
SMI-110-S2ST120 - 10/100 Fast Ethernet IP Managed Standalone Media and Rate Converter. 10/100BASE-TX (RJ-45) [100 m/328 ft.] to 100BASE-ZX 1550nm single mode (ST) [120 km/74.6 miles]

Χαρακτηριστικά

Eγγύηση :
Lifetime