Για να σου εξασφαλίσουμε μια κορυφαία εμπειρία, στο site μας χρησιμοποιούμε cookies.. Κατάλαβα

Data Communication Systems Ολοκληρωμένες Λύσεις Πληροφορικής & Digital Marketing με Καινοτόμες Τεχνολογίες

PSFP-10GD-M2LC008 | 10Gigabit SFP+ Small Form Pluggable | Perle

380,60 
(471,94  συμπ. Φορου)
10 ημέρες
05059660
 
Προσθέσετε στη λίστα σύγκρισης

PSFP-10GD-M2LC008 - 10Gigabit SFP+ Small Form Pluggable - 10GBase-SR 850nm multimode (LC) [82m / 269 ft with OM2 MMF, 33m / 108 ft with OM1 MMF and 300m / 985 ft. with OM3 MMF, 33m/] with DOM ( DMI ) - Digital Optical Monitoring

Χαρακτηριστικά

Eγγύηση :
2 έτη
Form Factor:
  • SFP+
Power Cons. (watts):
  • 0.8
Power Supply (Volts):
  • +3.3
Κατασκευαστής:
Perle Systems
DOM / DMI:
Yes
Topology Type:
10GBase-SR
Temperature models:
0 to 70C (32F to 158F)
Transmit (dBm):
  • Min -6.5 Max 1.2**
Receive (dBm):
  • Min -11 Max -1.0
Power Budget (dB) :
  • 4.6
Fiber Type:
  • MMF
Wavelength (nm) TX / RX:
  • 850
Modal Bandwidth (MHz* Km) :
  • 160
  • 200
  • 400
  • 500
  • 2000
Core Size (um):
  • 50
  • 50 (OM2)
  • 50 (OM3)
  • 62.5 (FDDI)
  • 62.5 (OM1)
Operating Distance :
  • 26 m (85 ft)
  • 300 m (984 ft)
  • 33 m (108 ft)
  • 66 m (217 ft)
  • 82 m (269 ft)