Για να σου εξασφαλίσουμε μια κορυφαία εμπειρία, στο site μας χρησιμοποιούμε cookies.. Κατάλαβα

Data Communication Systems Ολοκληρωμένες Λύσεις Πληροφορικής & Digital Marketing με Καινοτόμες Τεχνολογίες

PSFP-1000-S2LC10 | SFP Optical Transceiver | Perle

337,70 
(418,75  συμπ. Φορου)
05059710
 
Αγοράστε με 1-κλικ

PSFP-1000-S2LC10 - Gigabit SFP Small Form Pluggable - 1000Base-LX 1310nm single mode (LC) [10 km/6.2 miles]

Χαρακτηριστικά

Eγγύηση
:
2 Years
Κατασκευαστής:
Perle Systems
DOM / DMI:
No
Speed:
Dual Rate - 1.25 Gbps, 1.063 Gbps
Topology Type:
1000Base-LX / LH Fibre Channel FC-1 FICON SONET OC-24-LR-1 (Alternate to Cisco: GLC-LH-SM)
Transmit (dBm):
  • Min -9.5 Max -3
Receive (dBm):
  • Min -21 Max -3.0
Power Budget (dB)
:
  • 11.5
Fiber Type:
  • MMF ***
  • SMF
Wavelength (nm) TX / RX:
  • 1310
Modal Bandwidth (MHz* Km)
:
  • 400
  • 500
Core Size (um):
  • 50
  • 62.5
Operating Distance
:
  • 550 m (1,804 ft)
  • 10 km ( 6.2 mi )
Fiber Connector:
  • Dual LC