Για να σου εξασφαλίσουμε μια κορυφαία εμπειρία, στο site μας χρησιμοποιούμε cookies.. Κατάλαβα

Data Communication Systems Ολοκληρωμένες Λύσεις Πληροφορικής & Digital Marketing με Καινοτόμες Τεχνολογίες

PSFP-100D-M2LC2-XT | SFP Optical Transceiver | Perle

114,40 
(141,86  συμπ. Φορου)
05059290
 
Αγοράστε με 1-κλικ

PSFP-100D-M2LC2-XT - Fast Ethernet SFP Small Form Pluggable - 100BASE-FX 1310 nm multimode (LC) [2km / 1.2 miles].-40 to 85C industrial extended operating temperature. DOM ( DMI ) - Digital Optical Monitoring. ( GLC-FE-100FX-RGD )

Χαρακτηριστικά

Eγγύηση
:
2 Years
Κατασκευαστής:
Perle Systems
DOM / DMI:
Yes
Speed:
Up to 155 Mbps
Topology Type:
100Base-FX SONET OC-3 SDH STM-1 (Alternate to Cisco: GLC-FE-100FX-RGD)
Transmit (dBm):
  • Min -40.0 Max -20.0
Receive (dBm):
  • Min -14 Max -31.0
Power Budget (dB)
:
  • 11.0
Fiber Type:
  • MMF
Wavelength (nm) TX / RX:
  • 1310
Modal Bandwidth (MHz* Km)
:
  • 500
Core Size (um):
  • 50
  • 62.5
Operating Distance
:
  • 2 km ( 1.2 mi )
  • 5 km* (3.1 mi)
Fiber Connector:
  • Dual LC