Για να σου εξασφαλίσουμε μια κορυφαία εμπειρία, στο site μας χρησιμοποιούμε cookies.. Κατάλαβα

.

Data Communication Systems Ολοκληρωμένες Λύσεις Πληροφορικής & Digital Marketing με Καινοτόμες Τεχνολογίες

Media Converter S-110P-S2SC20 UNMANAGED

544,00 
(674,56  συμπ. Φορου)
05084032
 

S-110P-S2SC20 - 10/100 Fast Ethernet Stand-Alone Media and Rate Converter with PoE Power Sourcing. 10/100Base-TX (RJ-45) [100 m/328 ft.] to 100Base-LX 1310nm single mode (SC) [20 km/12.4 miles] includes AC Power Adapter

Χαρακτηριστικά

Eγγύηση
:
Lifetime