Για να σου εξασφαλίσουμε μια κορυφαία εμπειρία, στο site μας χρησιμοποιούμε cookies.. Κατάλαβα

Data Communication Systems Ολοκληρωμένες Λύσεις Πληροφορικής & Digital Marketing με Καινοτόμες Τεχνολογίες

Media Converter S-1110P-M2ST05

537,00 
(665,88  συμπ. Φορου)
05080032
 
Αγοράστε με 1-κλικ

S-1110P-M2ST05 - 10/100/1000 Gigabit Ethernet Stand-Alone Media Rate Converter with PoE Power Sourcing. 10/100/1000BASE-T (RJ-45) [100 m/328 ft.] to 1000BASESX 850nm multimode (ST) [550 m/1804 ft.] Includes AC Power Adapter.

Χαρακτηριστικά

Eγγύηση
:
Lifetime
Κατασκευαστής:
Perle Systems