Data Communication Systems Ολοκληρωμένες Λύσεις Πληροφορικής & Digital Marketing με Καινοτόμες Τεχνολογίες

S-1110P-S1SC10D | Gigabit PoE Media Converter | Perle

728,00 
(902,72  συμπ. Φορου)
05080152
 

S-1110P-S1SC10D - 10/100/1000 Gigabit Ethernet Stand-Alone Media Rate Converter w/ PoE PSE. 10/100/1000Base-T (RJ-45) [100 m/328 ft.] to 1000Base-BX 1490nm TX / 1310nm RX single strand fiber, single mode (SC) [10 km/6.2 miles], w/ AC Adapter

Χαρακτηριστικά

Eγγύηση :
Lifetime