Data Communication Systems Ολοκληρωμένες Λύσεις Πληροφορικής & Digital Marketing με Καινοτόμες Τεχνολογίες

Media Converter SMI-110-M2ST2

691,00 
(856,84  συμπ. Φορου)
05070912
 
SMI-110-M2ST2 - 10/100 Fast Ethernet IP Managed Standalone Media and Rate Converter. 10/100BASE-TX (RJ-45) [100 m/328 ft.] to 100BASE-FX 1310nm multimode (ST) [2 km/1.2 miles]

Χαρακτηριστικά

Eγγύηση :
Lifetime