.

Data Communication Systems Ολοκληρωμένες Λύσεις Πληροφορικής & Digital Marketing με Καινοτόμες Τεχνολογίες

Media Converter SMI-1000-S2LC70

3.124,00 
(3.873,76  συμπ. Φορου)
05070112
 
SMI-1000-S2LC70 - Gigabit Ethernet IP Managed Standalone media converter. 1000BASE-T (RJ-45) [100 m/328 ft.] to 1000BASEZX 1550 nm single mode (LC) [70 km/43.5 miles]

Χαρακτηριστικά

Eγγύηση
:
Lifetime