Για να σου εξασφαλίσουμε μια κορυφαία εμπειρία, στο site μας χρησιμοποιούμε cookies.. Κατάλαβα

Data Communication Systems Ολοκληρωμένες Λύσεις Πληροφορικής & Digital Marketing με Καινοτόμες Τεχνολογίες

PSFP-1000D-M2LC05-XT | SFP Optical Transceiver | Perle

257,40 
(319,18  συμπ. Φορου)
05059400
 
Αγοράστε με 1-κλικ

PSFP-1000D-M2LC05-XT - Gigabit SFP Small Form Pluggable - 1000Base-SX 850nm multimode duplex (LC) [550 m/1804 ft.]. -40 to 85C industrial extended operating temperature. DOM ( DMI ) - Digital Optical Monitoring

Χαρακτηριστικά

Eγγύηση
:
2 Years
Κατασκευαστής:
Perle Systems
DOM / DMI:
Yes
Speed:
1.25 Gbps
Topology Type:
1000Base-SX Fibre Channel FICON (Alternate to Cisco: SFP-GE-S)
Transmit (dBm):
  • Min -9.5 Max -3
Receive (dBm):
  • Min -18 Max -3
Power Budget (dB)
:
  • 8.5
Fiber Type:
  • MMF
Wavelength (nm) TX / RX:
  • 850
Modal Bandwidth (MHz* Km)
:
  • 160
  • 200
  • 400
  • 500
  • 2000
Core Size (um):
  • 50
  • 62.5
Operating Distance
:
  • 220 m (722 ft)
  • 275 m (902 ft)
  • 500 m (1,640 ft)
  • 550 m (1,804 ft)
  • 1000 m (3281 ft)
Fiber Connector:
  • Dual LC