Για να σου εξασφαλίσουμε μια κορυφαία εμπειρία, στο site μας χρησιμοποιούμε cookies.. Κατάλαβα

Data Communication Systems Ολοκληρωμένες Λύσεις Πληροφορικής & Digital Marketing με Καινοτόμες Τεχνολογίες

PSFP-1000D-S2LC10-XT | SFP Optical Transceiver | Perle

401,50 
(497,86  συμπ. Φορου)
05059430
 
Αγοράστε με 1-κλικ

PSFP-1000D-S2LC10-XT - Gigabit SFP Small Form Pluggable - 1000Base-LX/LH 1310nm single mode (LC) [10 km/6.2 miles]. -40 to 85C industrial extended operating temperature. DOM ( DMI ) - Digital Optical Monitoring

Χαρακτηριστικά

Eγγύηση
:
2 Years
Κατασκευαστής:
Perle Systems
DOM / DMI:
Yes
Speed:
Dual Rate - 1.25 Gbps, 1.063 Gbps
Topology Type:
1000Base-LX / LH Fibre Channel FC-1 FICON SONET OC-24-LR-1 (Alternate to Cisco: SFP-GE-L)
Transmit (dBm):
  • Min -9.5 Max -3
Receive (dBm):
  • Min -23 Max -3
Power Budget (dB)
:
  • 14.0
Fiber Type:
  • MMF ***
  • SMF
Wavelength (nm) TX / RX:
  • 1310
Modal Bandwidth (MHz* Km)
:
  • 400
  • 500
Core Size (um):
  • 50
  • 62.5
Operating Distance
:
  • 550 m (1,804 ft)
  • 10 km ( 6.2 mi )
Fiber Connector:
  • Dual LC