Για να σου εξασφαλίσουμε μια κορυφαία εμπειρία, στο site μας χρησιμοποιούμε cookies.. Κατάλαβα

Data Communication Systems Ολοκληρωμένες Λύσεις Πληροφορικής & Digital Marketing με Καινοτόμες Τεχνολογίες

PSFP-100D-S2LC80 | SFP Optical Transceiver | Perle

759,00 
(941,16  συμπ. Φορου)
05059330
 

PSFP-100D-S2LC80 - Fast Ethernet SFP Small Form Pluggable - 100BASE-ZX 1550 nm single mode (LC) [80km / 49.7 miles]. DOM ( DMI ) - Digital Optical Monitoring. ( GLC-FE-100ZX )

Χαρακτηριστικά

Eγγύηση
:
2 Years
Κατασκευαστής:
Perle Systems
DOM / DMI:
Yes
Speed:
Up to 155 Mbps
Topology Type:
100Base-ZX SONET OC-3 SDH STM-1 (Alternate to Cisco: GLC-FE-100ZX)
Transmit (dBm):
  • Min -5.0 Max 0
Receive (dBm):
  • Min -34.0 Max -3.0
Power Budget (dB)
:
  • 29.0
Fiber Type:
  • SMF
Wavelength (nm) TX / RX:
  • 1550
Modal Bandwidth (MHz* Km)
:
  • **
Core Size (um):
  • ***
Operating Distance
:
  • 80 km (50 mi)
Fiber Connector:
  • Dual LC