Data Communication Systems Ολοκληρωμένες Λύσεις Πληροφορικής & Digital Marketing με Καινοτόμες Τεχνολογίες

Media Converter S-100-S2LC120

2.044,45 
(2.535,12  συμπ. Φορου)
05050382
 

S-100-S2LC120 - Fast Ethernet Stand-Alone Media Converter 100BASE-TX (RJ-45) [100 m/328 ft.] to 100Base-ZX 1550nm single mode (LC) [120 km/74.6 miles].

Χαρακτηριστικά

Eγγύηση :
Lifetime
Κατασκευαστής:
Perle Systems