Για να σου εξασφαλίσουμε μια κορυφαία εμπειρία, στο site μας χρησιμοποιούμε cookies.. Κατάλαβα

Data Communication Systems Ολοκληρωμένες Λύσεις Πληροφορικής & Digital Marketing με Καινοτόμες Τεχνολογίες

SMI-100-S1SC20D EU | Fast Ethernet Managed Media Converter |Perle

745,00 
(923,80  συμπ. Φορου)
05070462
 

SMI-100-S1SC20D - Fast Ethernet Media Converter, Standalone, IP Managed, Single SC, 20km, 100BASE-BX 1550nm TX / 1310nm RX single fiber single mode (SC) [20 km/12.4 miles]. An advanced Fiber to Ethernet Managed Media Converter solution to transparently connect copper to fiber. Extensive security, network integration and ease of use features. TACACS+, RADIUS, LDAP, Kerberos, NIS and RSA. Manage via SNMP, CLI- Telnet/SSH or HTTPS.

Χαρακτηριστικά

Eγγύηση
:
Lifetime