Data Communication Systems Ολοκληρωμένες Λύσεις Πληροφορικής & Digital Marketing με Καινοτόμες Τεχνολογίες

Media Converter SMI-110-S1SC20U

745,00 
(923,80  συμπ. Φορου)
05071052
 
SMI-110-S1SC20U - 10/100 Fast Ethernet IP Managed Standalone Media and Rate Converter. 10/100BASE-TX (RJ-45) [100 m/328 ft.] to 100BASE-BX 1310nm TX / 1550nm RX single fiber single mode (SC) [20 km/12.4 miles]

Χαρακτηριστικά

Eγγύηση :
Lifetime