Για να σου εξασφαλίσουμε μια κορυφαία εμπειρία, στο site μας χρησιμοποιούμε cookies.. Κατάλαβα

Data Communication Systems Ολοκληρωμένες Λύσεις Πληροφορικής & Digital Marketing με Καινοτόμες Τεχνολογίες

PSFP-100D-M2LC05 | SFP Optical Transceiver | Perle

95,70 
(118,67  συμπ. Φορου)
05058970
 
Αγοράστε με 1-κλικ

PSFP-100D-M2LC05 - Fast Ethernet SFP Small Form Pluggable - 100BASE-SX 850nm multimode (LC) [550m / 1804 ft]. DOM ( DMI ) - Digital Optical Monitoring.

Χαρακτηριστικά

Eγγύηση
:
2 Years
Κατασκευαστής:
Perle Systems
DOM / DMI:
Yes
Speed:
Up to 155 Mbps
Topology Type:
100Base-SX SONET OC-3 SDH STM-1
Transmit (dBm):
  • Min -8 Max -3
Receive (dBm):
  • Min -19 Max -3.0
Power Budget (dB)
:
  • 11.0
Fiber Type:
  • MMF
Wavelength (nm) TX / RX:
  • 850
Modal Bandwidth (MHz* Km)
:
  • 200
  • 500
Core Size (um):
  • 50
  • 62.5
Operating Distance
:
  • 300 m (984 ft)
  • 550 m (1,804 ft)
Fiber Connector:
  • Dual LC