Για να σου εξασφαλίσουμε μια κορυφαία εμπειρία, στο site μας χρησιμοποιούμε cookies.. Κατάλαβα

Data Communication Systems Ολοκληρωμένες Λύσεις Πληροφορικής & Digital Marketing με Καινοτόμες Τεχνολογίες

PSFP-100D-S2LC10-XT | SFP Optical Transceiver | Perle

254,10 
(315,08  συμπ. Φορου)
05059310
 
Αγοράστε με 1-κλικ

PSFP-100D-S2LC10-XT - Fast Ethernet SFP Small Form Pluggable - 100BASE-LX-10 1310 nm single mode (LC) [10km / 6.2 miles].-40 to 85C industrial extended operating temperature. DOM ( DMI ) - Digital Optical Monitoring. ( GLC-FE-100LX-RGD )

Χαρακτηριστικά

Eγγύηση
:
2 Years
Κατασκευαστής:
Perle Systems
DOM / DMI:
Yes
Speed:
Up to 155 Mbps
Topology Type:
100Base-LX SONET OC-3 SDH STM-1 (Alternate to Cisco: GLC-FE-100LX)
Transmit (dBm):
  • Min -14 Max -8
Receive (dBm):
  • Min -32.0 Max -3.0
Power Budget (dB)
:
  • 18.0
Fiber Type:
  • SMF
Wavelength (nm) TX / RX:
  • 1310
Modal Bandwidth (MHz* Km)
:
  • **
Operating Distance
:
  • 10 km ( 6.2 mi )
Fiber Connector:
  • Dual LC