Για να σου εξασφαλίσουμε μια κορυφαία εμπειρία, στο site μας χρησιμοποιούμε cookies.. Κατάλαβα

Data Communication Systems Ολοκληρωμένες Λύσεις Πληροφορικής & Digital Marketing με Καινοτόμες Τεχνολογίες

PSFP-2GD-S2LC20 | SFP Optical Transceiver | Perle

358,60 
(444,66  συμπ. Φορου)
05059530
 
Αγοράστε με 1-κλικ

PSFP-2GD-S2LC20 - Gigabit SFP Small Form Pluggable - Single Mode Duplex LC, 1310nm, [20km/12.4 miles], 2.488 Gbps for Gigabit Ethernet, 1x/2xFC, OC48 and SDH STM-16 applications. DOM / DMI capability. Cisco Compatible

Χαρακτηριστικά

Eγγύηση
:
2 Years
Κατασκευαστής:
Perle Systems
DOM / DMI:
Yes
Speed:
up to 2.67 Gbps
Topology Type:
1000Base-LX / LH Fibre Channel FC-2 FICON GR253 SONET OC-48 G.957 SDH STM-16
Transmit (dBm):
  • Min 0 Max 5
Receive (dBm):
  • Min -23 Max -3
Power Budget (dB)
:
  • 13.0
Fiber Type:
  • SMF
Wavelength (nm) TX / RX:
  • 1310
Modal Bandwidth (MHz* Km)
:
  • **
Core Size (um):
  • ***
Operating Distance
:
  • 20 km (12.4 mi)
Fiber Connector:
  • Dual LC