Για να σου εξασφαλίσουμε μια κορυφαία εμπειρία, στο site μας χρησιμοποιούμε cookies.. Κατάλαβα

Data Communication Systems Ολοκληρωμένες Λύσεις Πληροφορικής & Digital Marketing με Καινοτόμες Τεχνολογίες

Essential Network Connectivity

Data Communications | Perle Systems

Ανοίγοντας το δρόμο για Serial σε Ethernet, Ethernet σε Fiber και Device Networking

Η Perle είναι ένας κορυφαίος πάροχος αξιόπιστων λύσεων σειρακής, I/O, Ethernet και οπτικής συνδεσιμότητας, με πολλές δυνατότητες και σε ανταγωνιστικές τιμές. Επιχειρήσεις σε όλο το κόσμο εμπιστεύονται την Perle για την προηγμένη τεχνολογία συνδεσιμότητας που παρέχει. 

Τα προϊόντα της Perle είναι ιδανικά για επιχειρήσεις και οργανισμούς που θέλουν: να δημιουργήσουν σύνδεση δικτύου σε πολλαπλές τοποθεσίες; να μεταφέρουν με ασφάλεια κρίσιμες και ευαίσθητες πληροφορίες; να παρακολουθούν και να ελέγχουν απομακρυσμένα δικτυωμένες συσκευές και εξοπλισμό, κ.ά.

Στα προϊόντα της Perle περιλαμβάνονται: Serial to Ethernet, Fiber to Ethernet & Device Networking

212,00  (262,88  συμπ. Φορου)
Perle Systems, Lifetime

SPEED1 LE1P PCI Express Serial Card / Parallel Card - 1 x on-board DB9M RS232 port and 1 x DB25 EPP/ECP parallel port. Low profile PCI Express 1-lane ( x1) card with standard bracket (low profile bracket included)

 

303,00  (375,72  συμπ. Φορου)
Perle Systems, 5 Years
IDS-105F-M1SC2D Industrial Switch: 4 x 10/100Base-TX RJ-45 ports and 1 x 100Base-BX, 1550nm TX / 1310nm RX single strand multimode port with simplex (BIDI) SC connector [ up to 5km/3.1 miles ]. 0 to 60C operating temperature.
 

303,00  (375,72  συμπ. Φορου)
Perle Systems, 5 Years
IDS-105F-M1SC2U Industrial Switch: 4 x 10/100Base-TX RJ-45 ports and 1 x 100Base-BX, 1310nm TX / 1550nm RX single strand multimode port with simplex (BIDI) SC connector [ up to 5km/3.1 miles ]. 0 to 60C operating temperature.
 

303,00  (375,72  συμπ. Φορου)
Perle Systems, 5 Years
IDS-105F-M1ST2D Industrial Switch: 4 x 10/100Base-TX RJ-45 ports and 1 x 100Base-BX, 1550nm TX / 1310nm RX single strand multimode port with simplex (BIDI) ST connector [ up to 5km/3.1 miles ]. 0 to 60C operating temperature.
 

303,00  (375,72  συμπ. Φορου)
Perle Systems, 5 Years
IDS-105F-M1ST2U Industrial Switch: 4 x 10/100Base-TX RJ-45 ports and 1 x 100Base-BX, 1310nm TX / 1550nm RX single strand multimode port with simplex (BIDI) ST connector [ up to 5km/3.1 miles ]. 0 to 60C operating temperature.
 

244,00  (302,56  συμπ. Φορου)
Perle Systems, 5 Years
IDS-105F-M2SC2 Industrial Switch: 4 x 10/100Base-TX RJ-45 ports and 1 x 100Base-FX, 1310nm multimode port with duplex SC connector [ up to 5km/3.1 miles ]. 0 to 60C operating temperature.
 

307,00  (380,68  συμπ. Φορου)
Perle Systems, 5 Years
IDS-105F-M2SC2-XT Industrial Switch: 4 x 10/100Base-TX RJ-45 ports and 1 x 100Base-FX, 1310nm multimode port with duplex SC connector [ up to 5km/3.1 miles ]. -40 to 75C industrial extended operating temperature.
 

244,00  (302,56  συμπ. Φορου)
Perle Systems, 5 Years
IDS-105F-M2ST2 Industrial Switch: 4 x 10/100Base-TX RJ-45 ports and 1 x 100Base-FX, 1310nm multimode port with duplex ST connector [ up to 5km/3.1 miles ]. 0 to 60C operating temperature.
 

307,00  (380,68  συμπ. Φορου)
Perle Systems, 5 Years
IDS-105F-M2ST2-XT Industrial Switch: 4 x 10/100Base-TX RJ-45 ports and 1 x 100Base-FX, 1310nm multimode port with duplex ST connector [ up to 5km/3.1 miles ].-40 to 75C industrial extended operating temperature.
 

317,00  (393,08  συμπ. Φορου)
Perle Systems, 5 Years
IDS-105F-S1SC20D Industrial Switch: 4 x 10/100Base-TX RJ-45 ports and 1 x 100Base-BX, 1550nm TX / 1310nm RX single strand single mode port with simplex (BIDI) SC connector [ 20km/12.4 miles ]. 0 to 60C operating temperature.
 

399,00  (494,76  συμπ. Φορου)
Perle Systems, 5 Years
IDS-105F-S1SC20D-XT Industrial Switch: 4 x 10/100Base-TX RJ-45 ports and 1 x 100Base-BX, 1550nm TX / 1310nm RX single strand single mode port with simplex (BIDI) SC connector [ 20km/12.4 miles ]. -40 to 75C industrial extended operating temperature.
 

317,00  (393,08  συμπ. Φορου)
Perle Systems, 5 Years
IDS-105F-S1SC20U Industrial Switch: 4 x 10/100Base-TX RJ-45 ports and 1 x 100Base-BX, 1310nm TX / 1550nm RX single strand single mode port with simplex (BIDI) SC connector [ 20km/12.4 miles ]. 0 to 60C operating temperature.