Data Communication Systems Ολοκληρωμένες Λύσεις Πληροφορικής & Digital Marketing με Καινοτόμες Τεχνολογίες

Media Converter S-1000-S2SC120

2.577,95 
(3.196,66  συμπ. Φορου)
05050152
 

S-1000-S2SC120 - Gigabit Ethernet Stand-Alone Media Converter. 1000BASE-T (RJ-45) [100 m/328 ft.] to 1000BASEEZX 1550 nm single mode (SC) [120 km/74.6 miles].

Χαρακτηριστικά

Eγγύηση :
Lifetime
Κατασκευαστής:
Perle Systems