.

Data Communication Systems Ολοκληρωμένες Λύσεις Πληροφορικής & Digital Marketing με Καινοτόμες Τεχνολογίες

Media Converter SMI-110-S2ST20

1.091,00 
(1.352,84  συμπ. Φορου)
05070942
 
SMI-110-S2ST20 - 10/100 Fast Ethernet IP Managed Standalone Media and Rate Converter. 10/100BASE-TX (RJ-45) [100 m/328 ft.] to 100BASE-LX 1310nm single mode (ST) [20 km/12.4 miles]

Χαρακτηριστικά

Eγγύηση
:
Lifetime