Για να σου εξασφαλίσουμε μια κορυφαία εμπειρία, στο site μας χρησιμοποιούμε cookies.. Κατάλαβα

Data Communication Systems Ολοκληρωμένες Λύσεις Πληροφορικής & Digital Marketing με Καινοτόμες Τεχνολογίες

Media Converter SMI-110-S2ST20

908,00 
(1.125,92  συμπ. Φορου)
05070942
 
Αγοράστε με 1-κλικ
SMI-110-S2ST20 - 10/100 Fast Ethernet IP Managed Standalone Media and Rate Converter. 10/100BASE-TX (RJ-45) [100 m/328 ft.] to 100BASE-LX 1310nm single mode (ST) [20 km/12.4 miles]

Χαρακτηριστικά

Eγγύηση
:
Lifetime